Hned v září jsme podnikli naši první skautskou výpravu, a abychom využili poslední letní dny naplno, vyrazili jsme na třídenní putovku nedaleko Hostýna. Spali jsme ve stanech, ohřívali se u ohýnku a přežívali nadcházející chladné počasí.

Číst dál...

V sobotu  20.1.2018 se uskutečnila velká výprava na Mont Everest. S horolezeckým vybavením, např. svačina, čajíček, rukavice a podobné jiné potřebné věci, jsme odcestovali vlakem do zasněžené krajiny drsných hor.

Číst dál...

Letos na podzim slaví náš oddíl 35 let od založení. V průběhu těchto let jsme navštívili spousta úžasných míst, prožili nezapomenutelné chvíle a dobrodružství a spousta dalšího, ale nic z toho by nebylo možné bez lidí, kteří se účastnili oddílových akcí a užívali si je společně s ním.

Číst dál...

Jelikož nám počasí přálo a nějaký ten sníh přece jenom byl i v Olomouci,rozhodli jsme se, že uspořádáme oddílovou Bobovačku. A tak jsme se v sobotu ráno sešli na nádraží a vlakem se přesunuli do Domašova nad Bystřicí, kde bylo sněhu přece jen o něco víc, ale žádná sláva to taky nebyla.

Číst dál...

Najdete nás na:

                      Grafický návrh a realizace: StavímeWeby.eu - tvorba webových stránek  |