Skauting je aktivita, která je poměrně náročná na materiál. Na této stránce se dozvíte, co všechno je potřeba na schůzku nebo třeba na výpravu.

Schůzka

Na schůzku se chodí zásadně v oblečení, kterému nebude vadit, když se zašpiní popř. se roztrhá.

Dále je nutné nosit papír – nejlépe svůj deník, tužku, uzlovačku – provaz dlouhý cca 1,5 m, šátek, KPZ, potaropol, stezku a v zimním období přezůvky.

Je opravdu důležité tyto věci nosit – vedoucí s tím počítají a často připravují program, při kterém jsou tyto věci nezbytné.

Jednodenní výprava

Oddílové triko, pevná nebo sportovní obuv, malý batůžek, svačina, pití, uzlovačka, deník, tužka, KPZ, kapesní nůž, šátek …

Vícedenní výprava
Oddílové triko, pevná obuv (pohorky), batoh, jídlo na pátek, pití (alespoň 1,5l), uzlovačka, deník, tužka, KPZ, kapesní nůž, stezka, potaropol, pláštěnka, věci na převlečení (tepláky, tričko, mikina, svetr), dostatek ponožek a spodního prádla, šátek, tenisky, přezůvky, ešus, lžíce, baterka, hygienické potřeby – kartáček, pasta, mýdlo, ručník, hřeben, věci na spaní – spacák, karimatka (jen když nejsou postele), oblečení dle kvality spacáku …

Na nádraží je potřeba přijít s batohem, který je dokonale zabalený a vše je na něm připevněno. Jinak jsou s tím pouze starosti.

Na výpravu bude stačit maximálně 150,- Kč jako kapesné, většinou se stejně do žádného obchodu ani nedostaneme.

Aktuality

Registrace 2020

Žádáme o zaplacení REGISTRAČNÍHO POPLATKU  (500,-) nejpozději do konce Února 2020. Po překročení této časové lhůty bude opozdilcům částka navýšena.

Letní tábor 2020 

Skauti + Skautky 1.-19.7.2020          Vlčata + Světlušky 1.-11.7.2020

Prosíme, abyste co nejdříve provedli přihlášení a následnou platbu za letošní tábor.

Díky

 

 

Všechny platby prosím provádějte na střediskový bankovní účet: 2300260022 / 2010 

 

Najdete nás na:

                      Grafický návrh a realizace: StavímeWeby.eu - tvorba webových stránek  |