UBYTOVÁNÍ

Náš oddíl nabízí pronájem ubytování v naší skautské klubovně na Roosveltově ulici v Olomouci.

V případě zájmu o pronájem, využíjte našeho rezervačního systému na těchto stránkách, případne kontaktujte přímo správce klubovny.

Kontakt na správce klubovny:
Rejža- Jakub Peřina
Email: kuba.perina@post.cz
Tel.: 792 272 082

Klubovna se nachází v areálu mateřské školky na ulici Rooseveltova 101. Nemovitost je majetkem našeho střediska a odkoupili jsme ji v roce 2004 od města Olomouce. Objekt pronajímáme skautským oddílům a dětským organizacím.

Naše klubovna pojme až 30 lidí. Je v ní elektrický proud, pitná a teplá voda, kuchyňka a pěkné záchody. Topení je zařízeno pomocí radiátorů s vlastním kotlem a jednoho krbu. Přímo u klubovny je plácek na hry a hřiště s umělou trávou, které je možno v denních hodinách využívat.

Klubovna má jedno podlaží a půdu. Tři velké místnosti se stoly jsou hlavním prostorem pro denní používání, přes noc je využijete pro spaní na vlastních karimatkách a spacácích. Navíc tu máme jednu podstropní postel pro cca 5 lidí, asi 20 matrací a rozkládací gauč. K výčtu musíme přičíst i malou kuchyň a další místnosti jako sklep a chodbu se vstupem na záchody a umyvadlem.

Více v popisu jednotlivých místností.

Klubovna je výborně dostupná hromadnou dopravou. Poblíž se nachází zastávky Trnkova (tramvaje 3 a 5, autobusy 10, 14, 29 a 50), Velkomoravská (autobusy 12, 19 a 26) nebo Zikova (autobusy 10, 16, 26 a 111).

Ubytovat se zde můžete v jakémkoliv ročním období.

KLUBOVNA JE STRIKTNĚ NEALKOHOLICKÁ A NEKUŘÁCKÁ. Není možno zde pořádat oslavy, silvestry a podobné pártošky 😉


ceník ubytování

Cena ubytování v klubovně:
Klubovna se hradí přes fakturu převodem na učet střediska
V letním období (1.4.-30.6.)  je stanovena na 90,- Kč za jednu osobu na noc. Při méně jak 10 ubytovaných je cena 900,- Kč za noc.
V zimním období (1.9- 31.3.) je stanovena na 100,- kč za jednu osobu na noc. Při méně jak 10 ubytovaných je cena, 1000,- Kč za noc.
Pro akce typu kurzy a rady (vedoucí nejsou dozor dětí) se k ceně připočítává 21 Kč osoba/noc jako poplatek městu.
Pokuty a storna:
V případě zrušení pobytu 14 a meně dní před nástupem bude účtován storno poplatek 500,- Kč.
Za špatně provedený úklid je účtován poplatek navíc 500,- Kč (Úklid pořádně nafoťte a pošlete správci klubovny).

Maximální doporučený počet lidí ubytovaných v klubovně je 30.

V případě zájmu zavítejte do sekce kalendář a zkontrolujte, jestli je klubovna ve vašem termínu volná. Pokud ano, pokračujte do rezervačního formuláře, který se odešle správci klubovny.


KALENDÁŘ REZERVACÍ