UBYTOVÁNÍ

Náš oddíl nabízí pronájem ubytování v naší skautské klubovně na Roosveltově ulici v Olomouci.

V případě zájmu o pronájem, využíjte našeho rezervačního systému na těchto stránkách, případne kontaktujte přímo správce klubovny.

Kontakt na správce klubovny: Keci - Pavel Vychodil, pavelvychodil123@gmail.com

Klubovna se nachází v areálu mateřské školky na ulici Rooseveltova 101. Nemovitost je majetkem našeho oddílu a odkoupili jsme ji v roce 2004 od města Olomouce. Objekt pronajímáme skautským oddílům a dětským organizacím.

Naše klubovna pojme až 30 lidí. Je v ní elektrický proud, pitná a teplá voda, kuchyňka a pěkné záchody. Topení je zařízeno pomocí radiátorů s vlastním kotlem a jednoho krbu. Přímo u klubovny je plácek na hry a hřiště s umělou trávou, které je možno v denních hodinách využívat.

Klubovna má jedno podlaží a půdu. Tři velké místnosti se stoly jsou hlavním prostorem pro denní používání, přes noc je využijete pro spaní na vlastních karimatkách a spacácích. Navíc tu máme jednu podstropní postel pro cca 5 lidí, asi 15 matrací a pár rozkládacích gaučů. K výčtu musíme přičíst i malou kuchyň a další místnosti jako sklep a chodbu se vstupem na záchody a umyvadlem.

Více v popisu jednotlivých místností.

Klubovna je výborně dostupná hromadnou dopravou. Poblíž se nachází zastávky Trnkova (tramvaje 3 a 5, autobusy 10, 14, 29 a 50), Velkomoravská (autobusy 12, 19 a 26) nebo Zikova (autobusy 10, 16, 26 a 111).

Ubytovat se zde můžete v jakémkoliv ročním období.

KLUBOVNA JE STRIKTNĚ NEALKOHOLICKÁ A NEKUŘÁCKÁ. Není možno zde pořádat oslavy, silvestry a podobné pártošky ;)


ceník ubytování

Cena ubytování v klubovně je stanovena na 60,- Kč za jednu osobu na noc. Při méně jak 10 ubytovaných je cena 600,- Kč za noc.

Maximální doporučený počet lidí ubytovaných v klubovně je 30.

V případě zájmu zavítejte do sekce kalendář a zkontrolujte, jestli je klubovna ve vašem termínu volná. Pokud ano, pokračujte do rezervačního formuláře, který se odešle správci klubovny.


KALENDÁŘ REZERVACÍ