vedení oddílu

Naši vedoucí s odpovídající kvalifikací připravují program tak, aby děti měly možnost si v bezpečném prostředí vyzkoušet zajímavé činnosti, které je budou nejen bavit, ale díky nimž si lépe poradí i v běžném životě.

Vedení každé skupiny je rozděleno na Senior vedoucí a Junior Vedoucí. Senioři - ostřílení mazáci se starají o komunikaci s rodiči, finanční zajištění a bezpečnost akcí. Na vše "dohlíží".

Junioři jsou zástupci mladé a nadějné generace, která se teprve učí, jak skauty vést, a připravovat pro ně rozumný a bezpečný program.

Vedení vlčat

Ještěrka - Vendula Havranová

Vůdkyně oddílu, předsedkyně revizní komise střediska
Povolání: Mendlova univerzita v Brně - LDF
Telefon: 736 136 043
E-mail: jesterka@poutnici.net
Skautská kvalifikace: Čekatelská zkouška (MŠMT), Zdravotník zotavovacích akcí (Červený kříž), Vůdcovská zkouška (MŠMT),Hlavní vedoucí dětského tábora (MŠMT)

Thor - Ondřej Závodný

Vedoucí vlčat, správce klubovny
Povolání: student - SPŠE a OA Mohelnice
Telefon: 731 451 006
E-mail: ondrejzavodny@seznam.cz

ŠERIF - JAN CHUDZIK

Vedoucí vlčat
Povolání: student
Telefon: 725 847 569
E-mail: venda.chudzik@gmail.com

Dejmal - Michal Kolář

Vedoucí vlčat, člen revizní komise střediska, člen okresní rady Olomouc
Povolání: specialista na online marketing
Telefon: 774 109 366
E-mail: michal@kolami.cz
Skautská kvalifikace: Čekatelská zkouška (MŠMT)


Vedení SVĚTLUŠEK

Mazel - Kateřina Havranová

Vedoucí světlušek, zástupkyně vůdce střediska
Povolání: VUT - FCH
Telefon: 734 230 752
E-mail: mazel@poutnici.net
Skautská kvalifikace: Čekatelská zkouška (MŠMT)

Veverka - Tereza Mejtská

Vedoucí světlušek
Povolání: studentka - UTB FT
Telefon: 775 481 125
E-mail: terka.mejtska@gmail.com
Skautská kvalifikace: Čekatelská zkouška (MŠMT)

Malík - Vít Havran

Vedoucí světlušek
Povolání: student Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
Telefon: 737 163 911
E-mail: vithavran5@gmail.com

PTÁČEK - TEREZA TOMÁNKOVÁ

Vedoucí světlušek
Povolání: studentka - ZŠ Rožňavská
Telefon: 777 513 535
E-mail: tomankovaterka@gmail.com

ŠÍPEK - JULIE FILIPOVÁ

Vedoucí světlušek
Povolání: studentka - Gymnázium,Olomouc, Čajkovského 9
Telefon: 734 696 111
E-mail: julinkafilipova@gmail.com

Vedení BENJAMÍNKŮ

Fixka - Lucie Šislerová

Vedoucí benjamínků, zástupkyně vůdkyně oddílu (výchovná zpravodajka)
Povolání: studentka - VUT FCH
Telefon: 775 379 906
E-mail: fixka@poutnici.net
Skautská kvalifikace: Čekatelská zkouška (MŠMT), Vůdcovská zkouška (MŠMT), Hlavní vedoucí dětského tábora (MŠMT), Zdravotník zotavovacích akcí (Červený kříž)

Alenka - Natálie Franková

Vedoucí benjamínků, vedoucí roverského kmene Rychlá Rota
Povolání: studentka - Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov
Telefon: 776 881 404
E-mail: nataliefrankova573@gmail.com
Skautská kvalifikace: Rádcovský kurz (KROK)

Vedení skautů

Kovboj - Lukáš Kaleta

Vedoucí skautů, zástupce vůdkyně oddílu, člen revizní komise střediska
Povolání: student - VUT FEKT
Telefon: 773 180 299
E-mail: lukas.kvido.kaleta@seznam.cz
Skautská kvalifikace: Čekatelská zkouška (MŠMT)

Bubu - Kateřina Marečková

Vedoucí skautů
Povolání: studentka - Gymnázium Jana Blahoslava a střední pedagogická Přerov
Telefon: 608 018 810
E-mail: marekabubu@gmail.com
Skautská kvalifikace: Rádcovský kurz (KROK)

Basmati - Anna Marie Kaletová

Vedoucí skautů
Povolání: studentka - MUNI - LF
Telefon: 774 881 667
E-mail: basmati@poutnici.net

Tečka - Tereza Pokorná

Rádkyně družiny Běluhy, správkyně oddílového Instagramu
Povolání: studentka - Církevní gymnázium Německého řádu
Telefon:776 687 505
E-mail: pokorna.terda@gmail.com
Skautská kvalifikace: Rádcovský kurz (KROK)

Mango - Eliška Černá

Rádkyně družiny Běluhy
Povolání: studentka - ZŠ Řezníčkova Olomouc
Telefon: 733 414 445
E-mail: eliska.noir@gmail.com

Zvonilka - Anežka Jurášová

Rádkyně družiny Keříci
Povolání: studentka - Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Telefon:732 474 734
E-mail: anezkajurasova@seznam.cz
Skautská kvalifikace: Rádcovský kurz (KROK)

Keci - Pavel Vychodil

Rádce družiny Keříci, správce klubovny
Povolání: student - Gymnázium Olomouc Hejčín
Telefon:777 886 367
E-mail: pavelvychodil123@gmail.com

FIDŽI - MArtin ŠPIČKA

Rádce družiny Highlanders
Povolání: student - SPŠE - Božetěchova
Telefon: 732 925 867
E-mail: martin.spicka04@gmial.com

BLESK - JAKUB SMILOWSKI

Rádce družiny Highlanders, koordinátor PORESu
Povolání: student - Církevní gymnázium Německého řádu
Telefon: 725 014 731
E-mail: jakubsmilda@seznam.cz
Skautská kvalifikace: Rádcovský kurz (KROK)

síň slávy

Soptík - Jakub Růžička

Místopředseda okresu Olomouc

Tygr - Matěj Vrtal

Žabka - Lucie Kawecká

Shrek - Ondřej Kafka

Brepta - Tereza Koudelková

Vilík - Tomáš Růžička

Zip - Ondřej Došlík

Vůdce střediska

Pavouček - Lucie Mynářová

Chilli - Petra Růžičková

Štika - Vojtěch Skoumal

Q-ry - Kateřina Vašenková

Vrabče - Aneta Stehlíková